Vélemények a termékről RAG800-125G - 125 mm-es sarokcsiszoló
Legjobb ár garancia
Olcsóbbat akarok
Jelenleg megtekintve 5 vásárlók
Erőteljes 800 W-os motor nagy nyomatékú sebességváltóval. Kategóriájában a legnagyobb őrlési sebesség 12 000 fordulat/perc. Orsózár és állítható 125 mm-es fedél a könnyű tárcsa- és ... (Részletes leírás)
Engedélyezett kereskedő
Gyártó RYOBI
Jótállás 2+1 év
Az áru kódja 5133002491
Akciós ár
ÁFA nélkül
Előre történő fizetés esetén
kedvezmény 1 %
nem elérhető
Megosztani
A termék megvásárlásával amit tőlünk kap:
Ez a tétel jelenleg nem eladó - Válasszon ki hasonlót
GEKO Sarokcsiszoló 125 mm sebességszabályzóval, hosszú nyéllel
-38 %kedvezmény
GEKO Sarokcsiszoló 125 mm sebességszabályzóval, hosszú nyéllel gallery main image
GEKO sarokcsiszoló 125mm 1200W Ez a sarokcsiszoló egy erőteljes, 1200 W-os motorral van fe ...
Raktáron
Akciós ár
Szögcsiszoló fordulatszám-szabályozóval, 125mm, 1400W
-3 %kedvezmény
Szögcsiszoló fordulatszám-szabályozóval, 125mm, 1400W gallery main image
Kicsi és rendkívül nagy teljesítményű sarokcsiszoló, amelyet vágási és csiszolási munkákho ...
Raktáron
EXTOL PREMIUM 125 mm-es sarokcsiszoló, 900W
-3 %kedvezmény
EXTOL PREMIUM 125 mm-es sarokcsiszoló, 900W gallery main image
Közepesen nehéz vágási és csiszolási munkákhoz, kődaraboláshoz, hegesztési varratok csiszo ...
DWE4207 Sarokcsiszoló 125 mm 1010W DeWALT DeWALT
Akció -13 %kedvezmény
DWE4207 Sarokcsiszoló 125 mm 1010W DeWALT DeWALT  gallery main image
DeWALT 1010W 125mm-es sarokcsiszoló csúszó feszültségmentes kapcsolóval, a kapcsoló feszül ...
a szállítónál
Scheppach AG780 elektromos sarokcsiszoló 125 mm
-12 %kedvezmény Engedélyezett szerviz
Scheppach AG780 elektromos sarokcsiszoló 125 mm gallery main image
A Scheppach 125 mm-eselektromos sarokcsiszoló egy kompakt sarokcsiszoló 125 mm-es tárcsáva ...
a szállítónál
Sarokcsiszoló Procraft PW1200 (PW860), 125 mm | PW1200
Sarokcsiszoló Procraft PW1200 (PW860), 125 mm | PW1200 gallery main image