Vélemények a termékről Ryobi RHT36B61R akkumulátoros 36 V sövénynyíró
Legjobb ár garancia
Olcsóbbat akarok
Jelenleg megtekintve 2 vásárlók
RHT36B61R - Akkumulátoros 36 V-os sövénynyírógép A nagy teljesítményű 36 V-os sövénynyíró lítium akkumulátorral nagyobb teljesítményt, hosszabb üzemidőt és nagyobb tartósságot biz ... (Részletes leírás)
Engedélyezett kereskedő
Gyártó RYOBI
Jótállás 2+1 év
Az áru kódja 5133004318
Akciós ár
ÁFA nélkül
Előre történő fizetés esetén
kedvezmény 1 %
nem elérhető
Megosztani
A termék megvásárlásával amit tőlünk kap:
Ez a tétel jelenleg nem eladó - Válasszon ki hasonlót
Akkus fűnyíró olló Güde GPS 7.2-1.5
Akkus fűnyíró olló Güde GPS 7.2-1.5 gallery main image
Güde akkus olló, gyepszegélyek nyírására vagy díszfák formázására tervezve. Felszerelés - ...
Csak raktáron 3db Áru
GEKO akkus fű- és sövényvágó teleszkópos nyéllel 7.2V
-44 %kedvezmény
GEKO akkus fű- és sövényvágó teleszkópos nyéllel 7.2V gallery main image
Akkus fű-/cserje-/sövényvágó nyéllel 1,3 Ah 7,2 V Li-ion John Gardener akkus sövényvágó ny ...
Raktáron
Akciós ár
Akkumulátoros sövénynyíró, 40V Li-ion, akkumulátor és töltő nélkül
-28 %kedvezmény
Akkumulátoros sövénynyíró, 40V Li-ion, akkumulátor és töltő nélkül gallery main image
A nagyon csendes akkumulátoros ollók kertek és parkok sövénynyírására szolgálnak. A nagy k ...
Raktáron
Accu sövényvágó V20 18V 1x4,0Ah Stanley FatMax SFMCPH845M1
-9 %kedvezmény