Olajmentes négyhengeres légkompresszor, 100 l, 230 V, Ipari típus - ASTA

ASTA Olajmentes négyhengeres légkompresszor

Erőteljes és terjedelmes Ipari típusú kompresszor - ideális igényes körülményekhez az iparban, nagyobb autószerelő műhelyekben, műhelyekben, gyártó létesítményekben stb.
Az alapfelszereltséghez tartozik egy dupla gyorscsatlakozó, nyomásszabályozó és légszárító a jobb mindennapi használat érdekében.

Technikai paraméterek:

tartály térfogata (levegőtartály): 100 l
névleges nyomás: 10 bar
max nyomás: 12 bar
tápegység/frekvencia: 230 V/50 Hz
motorteljesítmény: 2,2 kW
Teljesítmény: 440 l/perc
hengerek száma: 4
zajszint: 76 dB
súlya: 75 kg
méretek: magasság 860/szélesség 400/hossz 1000 mm

Nagyon praktikus légkompresszor 100 literes légtartállyal, 4 hengeres motorral és olajmentes kétdugattyús szivattyúval 440 liter/perc teljesítménnyel . Alkalmas pneumatikus szerszámok meghajtására, gumiabroncsok felfújására, fújására és sok egyéb szerviz-, műhely- és ipari tevékenységre.

A kezelés nagyon egyszerű és kényelmes: a gép zökkenőmentesen indul, felesleges túlnyomás nélkül, a nyomáskapcsoló (ún. nyomáskapcsoló) a tartályban lévő nyomást mutató manométerrel, leeresztő szeleppel, biztonsági szeleppel (10 bar) és 5 méter hosszú tápkábel 3x2,5 mm. A központilag elhelyezett leeresztő szelep lehetővé teszi a kondenzátum elvezetését, amely a légtelenítő belső részének korrózióját okozza.

A motor hatékony hűtőventilátorokkal és beépített túlmelegedés elleni védelemmel van felszerelve. A rezgés és a zaj ezzel a modellel az abszolút minimumra csökkent: a motor gumi hangtompítókba került, és beépített légszűrővel ellátott hangtompítókkal van felszerelve. Ennek eredményeként a zajszint mindössze 76 decibel.

A kompresszor könnyen mozgatható a csapágyakba szerelt tömör kerékpárnak és a nagy, könnyen hozzáférhető fogantyúnak köszönhetően. Ezenkívül a kerekek olyan anyagból készülnek, amely hatékonyan csillapítja a rezgéseket, aminek köszönhetően az ütések nem kerülnek át a padlóra.

A tartály kiváló minőségű, hő- és rozsdamentes acél kazánból készült, 2 mm vastag , és 30 bar nyomáson átment a szilárdsági teszteken. Porszórt bevonattal van felszerelve, hogy nagy ellenállást biztosítson a vágással, vegyi és mechanikai sérülésekkel szemben. A hegesztési varratok kiváló minőségét a VT1 tesztek igazolják, a VT2-t pedig robotizált gyártási eljárással érték el.

Az alkatrészeket nem általánosan használt ragasztott kötésekkel szerelték össze, amelyek hajlamosak a hőmérséklet- és feszültségváltozásokra. Minden menetes csatlakozás kopásálló teflon szalaggal van lezárva, és nagy hőmérséklet-ingadozások mellett is működik.