Vélemények a termékről Szalagszögek 3,1 x 90mm, 2200db DeWALT DNPT31R90G12Z
Legjobb ár garancia
Olcsóbbat akarok
Jelenleg megtekintve 3 vásárlók
Szalagszögek 3,1 x 90mm, 2200db DeWALT DNPT31R90G12Z Domború, horganyzott Műszaki paraméterek:Hosszúság: 90 mmÁtlagos: 3,1 mmA: 2200 dbHasználható a követ ... (Részletes leírás)
Engedélyezett kereskedő
Gyártó DeWalt
Jótállás 2+1 év
Az áru kódja DNPT31R90G12Z
Akciós ár
ÁFA nélkül
Előre történő fizetés esetén
kedvezmény 1 %
Raktáron a szállítónál
MEGVENNI
Megosztani
A termék megvásárlásával amit tőlünk kap:
Leírás
Paraméterek
Vélemény (0)
0.0
Értékelte 0 vásárlók
5 csillagot
0%
0
4 csillagok
0%
3 csillagok
0%
2 csillagok
0%
1 csillag
0%
A megjelölt mezők * kötelezők
Lekérdezések (0)
A termék alternatív változatai Szalagszögek 3,1 x 90mm, 2200db DeWALT DNPT31R90G12Z
Szög, 480db, 75mm, O 3,05mm, H 7mm - D, 34°
-17 %kedvezmény
Szög, 480db, 75mm, O 3,05mm, H 7mm - D, 34° gallery main image
a 8865042 esetében
Raktáron
Akciós ár
80-as típusú klipszek, 16 mm (5000 db)
-11 %kedvezmény
80-as típusú klipszek, 16 mm (5000 db) gallery main image
Tartalmaz: - 5000 darabos csomag. Paraméterek: Drótvastagság: 0,7 × 0,9 mm Teljes hossz: 1 ...
Raktáron
35mm-es szögek DCN890 1005db DeWALT DCN8901035 DCN8901035
-5 %kedvezmény
35mm-es szögek DCN890 1005db DeWALT DCN8901035 DCN8901035 gallery main image
32 mm-es kapcsok KOMBI pneumatikus szegezőgéphez
32 mm-es kapcsok KOMBI pneumatikus szegezőgéphez gallery main image
90-es típusú kapcsok, KOMBI pneumatikus tűzőgéphez/szegezőhöz tervezve (40220, 40221, 5841 ...
13 mm-es tűzőkapcsok KOMBI tűzőgéphez/szegezőgéphez
-6 %kedvezmény
13 mm-es tűzőkapcsok KOMBI tűzőgéphez/szegezőgéphez gallery main image
90-es típusú kapcsok, KOMBI pneumatikus tűzőgéphez/szegezőhöz (40220, 40402 készlet) terve ...
-17 %kedvezmény
a 8865042 esetében
-11 %kedvezmény
-5 %kedvezmény
-6 %kedvezmény