Legjobb ár garancia
Olcsóbbat akarok
Jelenleg megtekintve 2 vásárlók
Lapát és kompakt vágó készlet, 300 mm takarítási szélesség, akár 6 m hatótávolság. Procraft 20/4 Turbo akkumulátorral (20V, 4Ah) és Procraft 20/1 töltővel. Könnyű, hatékony és ideá ... (Részletes leírás)
Gyártó Procraft
Jótállás 3 év
Az áru kódja SGPS-1500/SPSB20-4Turbo/20-1
Ár ÁFÁ-val
ÁFA nélkül
Előre történő fizetés esetén
kedvezmény 1 %
Nem elérhető
Megosztani
A termék megvásárlásával amit tőlünk kap:
Ez a tétel jelenleg nem eladó - Válasszon ki hasonlót
VeGA 7066 ELS hómaró
Engedélyezett szerviz
Ingyenes ajándék
VeGA 7066 ELS hómaró gallery main image
Raktáron
külső raktárban
Riwall PRO RPST 6065 kétfokozatú hófúvó 6,5 HP
-8 %kedvezmény
Riwall PRO RPST 6065 kétfokozatú hófúvó 6,5 HP gallery main image
RPST 6065 - kétfokozatú hómaró 6,5 HP Az ideális hófúvó a mi éghajlati viszonyainkhoz. Bi ...
Raktáron
külső raktárban
Akciós ár
VeGA ST 554 hómaró
Akció Engedélyezett szerviz
Ingyenes ajándék
VeGA ST 554 hómaró gallery main image
a szállítónál
VeGA 1176 ELS kétfokozatú hófúvógép
Akció Engedélyezett szerviz
VeGA 1176 ELS kétfokozatú hófúvógép gallery main image
a szállítónál
Vega 556 hómaró
Vega 556 hómaró gallery main image
Riwall PRO RPST 6071 kétfokozatú hómaró 7,1 LE elektromos indítással
-8 %kedvezmény
Riwall PRO RPST 6071 kétfokozatú hómaró 7,1 LE elektromos indítással gallery main image
RPST 6071 - kétsebességes hómaró 7,1 LE elektromos indítással ideális nagyobb hómennyiségű ...
Akciós ár
Hómaró VeGA T1176 ELS
Akció
Hómaró VeGA T1176 ELS gallery main image
VeGA 7066 ELS hómaró
Engedélyezett szerviz
-8 %kedvezmény
VeGA ST 554 hómaró
Vega 556 hómaró
-8 %kedvezmény
Hómaró VeGA T1176 ELS
Akció
Leírás
Paraméterek
kiegészítőt kínálunk
Vélemény (0)
0.0
Értékelte 0 vásárlók
5 csillagot
0%
0
4 csillagok
0%
3 csillagok
0%
2 csillagok
0%
1 csillag
0%
A megjelölt mezők * kötelezők
Lekérdezések (0)
Fuel Fit - üzemanyag stabilizátor (250 ml)
Fuel Fit - üzemanyag stabilizátor (250 ml) gallery main image
Fuel Fit üzemanyag-stabilizátor, amely minden 2 ütemű és 4 ütemű motorhoz alkalmas. Alkalm ...
ks
Riwall Extreme Winter Motor Oil (SAE 5W-30, 1 l)
-8 %kedvezmény
Riwall Extreme Winter Motor Oil (SAE 5W-30, 1 l) gallery main image
Kiváló minőségű téli motorolaj kerti gépek, hómarók stb. 4 ütemű motorjainak kenésére. Űrt ...
ks
-8 %kedvezmény